ناهید مهدوی اصل قصه زندگی امام حسین را نوشت

ناهید مهدوی اصل «قصه زندگی امام حسین (ع)» از بدو تولد تا شهادت آن حضرت را ویژه ی کودکان و نوجوانان نوشت.
به گزارش ایسنا، این اثر در قالب کتابی دو جلدی به همراه بازی، فعالیت های مناسب و دعا ویژه ی کودکان و نوجوانان گروه سنی «ج» و «د- » سال های پایان دبستان و دوره های راهنمایی -با همت نشر بازی قصه ها راهی بازار خواهد شد.
ناهید مهدوی اصل پیش از این درماه محرم سال گذشته این کار تالیفی را در منطقه دو شهرداری تهران قصه گویی کرده است.
اثر فوق هم اکنون مراحل ویرایش نهایی خود را طی می کند و به زودی کار تصویرگری آن شروع می شود.
این نویسنده هم چنین «زندگی حضرت علی (ع) »از تولد تا شهادت را به همین سبک و سیاق ویژه ی همین گروه سنی در دست نگارش دارد. وی پیش از این، کار قصه گویی این اثر را نیز در نمایشگاه قرآن انجام داده است. این اثر نیز در دو جلد همراه با بازی، فعالیت های مناسب و دعا راهی با همت انتشارات «بازی قصه ها »راهی بازار خواهد شد. ناهید مهدوی اصل این آثار را در مجموعه ای با عنوان «زندگی ائمه اطهار (ع)» راهی بازار می کند. وی پیش از این مجموعه 10 رمان «مردان بزرگ دین» را نوشته است. براساس این خبر، آزاده عبدالهی کتاب «حضرت موسی (ع)»، فرزانه محمدی کتاب «حضرت ایوب (ع)» و طوبی اسماعیل کتاب «حضرت محمد (ص)» از این مجموعه را تصویر گری کرده اند.
ناهید مهدوی اصل متولد سال 1343 است که تالیف چند داستان در حوزه ی مهارت های زندگی را در دست نگارش دارد. او بر این باور است که کودکان در کودکی بازی می کنند، در بزرگ سالی بازی ها را زندگی می کنند. او هم چنین پژوهش گر بازی های سنتی ایران است.

/ 0 نظر / 15 بازدید